Chodidlo – jak na něj, aby dobře sloužilo?

Tento kurz vznikl díky mé potřebě podpořit svá vlastní chodidla. Přestože jsem vždy sporotovala a svému tělu věnovala dost péče, začaly se mi tvořit halluxy a někdy mě bolely paty. A protože ráda řeším problémy zčerstva, začala jsem se o chodidlo intenzivně zajímat. Radila jsem se s fyzioterapeuty, cvičila SM systém, brouzdala po netu, k tomu přidala principy Dornovy metody a přirozeného pohybu. Díky několikaletému hledání a zkoušení jsem nakonec dala dohromady unikátní systém masážních technik a cviků, které mi pomáhají udržovat svá chodidla v kondici. Nejen mně, ale i mým klientům, kteří se velmi často potýkají s propadlou klenbou, halluxy, kladívkovými prsty nebo bolestmi chodidel.

Kurz je koncipován pro malou skupinku lidí (3-5 osob), abych se mohla každému individuálně věnovat. Kurz je prakticky zaměřen, protože povídáním se vám chodidla nerozhýbou 🙂

Mám zájem o kurz

Program kurzu

Co si odnesete?

Váš vztah k chodidlům bude jiný, vědomější a vaše cesta životem radostnější

Co si odnesete?

Pro koho je kurz určen?

pro ty, kdo cítí, že jejich chodidla potřebují více péče

pro ty, kteří mají bolesti nebo deformace chodidel (ploché nohy, halluxy, kladívkové prsty, ostruhy)

pro ty, kteří rádi cvičí a chtějí se naučit lépe vnímat svá chodidla

Co si vzít s sebou?

pohodlné oblečení na cvičení

dobrou náladu

chuť naučit se něco nového

Jak o kurzu mluví klienti

Milá paní Lucie, Váš seminář musel prospět nám všem. Již dnes jsem si při chůzi uvědomovala, jak špatně využívám rovnováhu svých chodidel a při sezení v práci se snažím s nimi pracovat. Také jsem hned kolegyním předávala své zkušenosti.

Kateřina R.

Hezký den, paní Záškodná, chci moc poděkovat za Váš kurz Chodidlo – jak na něj, aby dobře sloužilo. Kurz byl profesionálně připravený, dostali jsme spoustu zajímavých informací, ale hlavně jsme si vše mohli ozkoušet a sami na sobě poznat, co cviky dělají s chodidly. Už jsem kurz doporučila kolegyni se stejnými problémy.

Hana Š.

Moc děkuji za včerejší kurz. Máte krásné studio, atmosféra byla uvolněná a přátelská. Bylo nás tam akorát, abychom se mohli zeptat, čemu nerozumíme, a hezky jsme na Vás viděli. Vytištěné materiály jsou pro mě moc důležité, protože bych si určitě všechno nezapamatovala. Takže ještě jednou díky.

Markéta H.

Ahoj Lucko. Kurz byl bezvadný a moje nožky byly ještě druhý den prokrvené, šťastné a odlehčené. Ale bez tréninku to nepůjde. Díky za inspiraci, myslím, že si ten kurz ještě jednou zopakuji.

Eva Ž.

Milá Lucie, jsem moc ráda, že jsem tě osobně poznala a kurz absolvovala. Kurz byl praktický a to se mi moc líbilo. Líbil se mi i prostor, kde cvičení proběhlo. Také to, že jsi nám uvařila čaj a byly k dispozici deky a ostatní pomůcky. Atmosféra byla velmi příjemná, protože nás spojovaly stejné problémy a všechny jsme je chtěly skutečně řešit. Za ty dvě hodiny jsme toho stihly opravdu hodně. Kurz se ti moc povedl. Cvičím chodidly každý den, protože mě opravdu bolí pravá noha a chci si pomoci. Přeji ti hodně příjemných klientů a klientek.

Dana Š.

Váš kurz byl pro mě moc fajn. Jaké velké zjištění pro mě bylo, když mě večer bolelo celé tělo, přestože se aktivně pohybuji. Dnes jsem ráno poctivě cvičila a ejhle – další zjištění – nohy bolí až po kolena – řekla bych, že se něco
děje 🙂 Myslím, že díky tomu, že na semináři byly praktická cvičení a průvodní slovo, mi tyto informace pomohou. Zbytek je na mně, jak se budu mít ráda. Děláte hezkou práci. Děkuji za zaslání materiálů ke cvičení.

Jarka P.

Ahoj Lucko. Kurz se mi velmi líbil, jelikož v něm bylo dost praktických ukázek. Dnes jsem zařadila pár cviků z masáže chodidla na svojí lekci ve fitku. Opravdu nejvíce se mi líbilo cvičení, hlavně ve dvojicích (přetlačování a srovnávání kyčlí), i počet lidí byl ok, aby atmosféra zůstala rodinná. Nic ti nemůžu vytknout, jsem spokojená a děkuji.

Martina H.

Milá Lucie, děkuji za velmi povedený a skvěle sestavený kurz o chodidle! Díky pravidelnému cvičení gi gongu a informacím z reflexní terapie jsem měla poměrně dost informací, přesto jste mě potěšila tím, jak byl kurz praktický, jak jste věci pěkně propojila a jak na sebe vše přirozeně a s lehkostí navazovalo. Velký dík Vám patří také za to, že jste mě inspirovala k okamžitému cvičení konkrétních Vámi doporučených cviků, což jen podpořily vytištěné informace se všemi cviky, které jsme dostali s sebou domů. Bylo to báječné. Díky moc!!!

Yvetta